MKS Jantar UStka 2005 Mistrzem Województwa Pomorskiego !!!

Dokładnie tydzień temu usłyszeliśmy ostatni gwizdek, po którym cieszyliśmy się z tytułu MISTRZA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO liga JUNIOR D1 To historyczny moment dla naszej drużyny, bo jeszcze nigdy w historii klubu i podokręgu słupskiego nie udało się żadnej drużynie wygrać ligi wojewódzkiej.

Dzięki tej wygranej będziemy reprezentować województwo pomorskie w MISTRZOSTWACH POLSKI – NIKE PREMIER CUP 2018 – Łódź 16-19.08

Jesteśmy szczęśliwi mimo, że jest nas niewielu udało nam się wygrać z największymi klubami na pomorzu. Nasi chłopcy pokazali charakter, serce do gry i wiarę we własne umiejętności co przełożyło się na końcowy wynik ! Wygrywając I ligę pomorską, a wcześniej LOTOS CUP udowodniliśmy niedowiarkom, że możemy bez kompleksów konkurować z najlepszymi na Pomorzu. Rodzinna atmosfera i skuteczna taktyka trenerska jest receptą naszych osiągnięć.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami od samego początku na dobre i złe, rodzicom, trenerom, naszym partnerom: MK MARKOS, GRADN LUBICZ – UZDROWISKO USTKA, ALUFENOTHERM, DREWBAL, AEROSOL SERVICE oraz firmie ALBATROS JAN TOMASZ WIŚNIEWSKI za bezpieczne dowożenie do celu.

Dziękujemy również tym zawodnikom, którzy odeszli od nas, mimo wszystko życzymy Wam wszystkiego dobrego w nowych barwach klubowych. Najpiękniejsze jest to, że udało nam się osiągnąć to o czym marzyliśmy i jesteśmy z tego dumni.

Trenerzy i zawodnicy JANTAR USTKA 2005 z pokorą do celu ! ! !

SKŁAD DRUŻYNY MISTRZOWSKIEJ:

Dorian Chwajoł, Szymon Czaja, Krystian Dożynkiewicz, Marcel Drozdowski, Oskar Jabłonowski, Damian Każanowski, Adam Kazubowski, Antoni Klimczuk, Krystian Lis, Jakub Mendlewski, Kamil Niemkowicz, Wojciech Romanowski, Jan Rymarz, Emilian Sokołowski, Mariusz Szpak, Piotr Szczasiuk, Igor Zagóra, Maciej Zych oraz : Kacper Brandt, Maksymilian Data, Ksawier Dobies, Jakub Jaworski i Nikodem Chrostowski

Trenerzy : Piotr Piszko i Edmund Raniszewski

STRZELCY:

1. Antoni Klimczuk 12
2. Damian Każanowski 11
3. Kacper Brandt 10
4. Oskar Jabłonowski 9
5. Mariusz Szpak 8
6. Jan Rymarz 5
7. Krystian Lis 3
8. Szymon Czaja 1
9. Maciej Zych 1
10. Kamil Niemkowicz 1
11. Ksawier Dobies 1
12. Maks Data 1

TABELA KOŃCOWA:

1. JANTAR USTKA
2. JEDYNKA REDA
3. JAGUAR GDAŃSK
4. GRYF TCZEW
5. GEDANA GDAŃSK
6. CHOJNICZANKA CHOJNICE
7. ARKA GDYNIA
8. LECHIA GDAŃSK
9. RODŁO KWIDZYŃ
10. POGOŃ LĘBORK
11. KP STAROGARD GD.
12. MKS DEBRZNO
13. AS POMORZE
14. BENIAMINEK STAROGARD GD.

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *