lotos-1
Akademia MKS Jantar Ustka to doskonałe miejsce dla rozwoju młodego piłkarza. Prowadzimy nabór do grup juniorskich z roczników 2009–2014. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, a treningi odbywają się na doskonale do tego celu przystosowanych obiektach sportowych OSiR. Zimą trenujemy na hali.

Jesteśmy beneficjentem programu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem” od samego początku jego istnienia. Udział w programie gwarantuje najwyższy poziom wyszkolenia zawodnika. Oferujemy nie tylko treningi, ale również wyjazdy na obozy sportowe latem i zimą. Nasze drużyny dziecięce i młodzieżowe biorą udział w rozgrywkach ligowych firmowanych przez PZPN.

Młodzieżowcy z MKS Jantar regularnie trenują z Kadrą Pomorskiego ZPN oraz Kadrą Lotosu.
Opłata miesięczna za treningi: 50 zł.
Zajęcia 1,5h / 3 treningi w tygodniu.
Wpisowe: 100 zł. W ramach opłaty wpisowej zawodnik otrzymuje strój treningowy i piłkę.
Kontakt: koordynator szkolenia – Piotr Piszko  tel. 500 152 401.

Piłkarska Przyszłość z Lotosem

„Piłkarska Przyszłość z Lotosem” jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG.

Dzięki programowi dzieci mają równą szansę rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play. Jednym z najistotniejszych elementów programu jest to, że nie koncentruje się on wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce grać w piłkę na poziomie amatorskim.

MKS Jantar do programu APLG przystąpił 15 GRUDNIA 2012 roku. Od tego czasu w klubie znacząco poprawiły się warunki szkolenia, a tym samym wzrosła jego jakość. W ramach działalności naszego klubu programem objętym są dzieci i młodzież z grup od U9 (junior F2) do U15 (junior C1). Współpraca zaowocowała wieloma stażami, dzięki którym swoje umiejętności mogą podnosić trenerzy szkolący ustecką młodzież, oraz stypendiami dla naszych najzdolniejszych zawodników.

APLG to doskonała szansa dla młodych talentów, których nie brakuje także i u nas.

Nasze dotychczasowe sukcesy w turnieju „Lotos Junior Cup”:
I miejsce w roku 2017 (rocznik 2005, trener Piotr Piszko, turniej rozgrywany na Stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim)
III miejsce w roku 2019 (rocznik 2007, trener Piotr Cejrowski, turniej rozgrywany na Stadionie Energa w Gdańsku).

Więcej o programie „Piłkarska Przyszłość z Lotosem”:
https://pilkalotos.pl/#view:intro

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress