Porażką zakończyły się sobotnie zmagania Jantarowców. W pierwszym meczu juniorzy z rocznika 2003 nie dali sobie rady z rywalem z Gdyni i w słabym stylu ulegli Bałtykowi aż 0-8. Po 12 kolejkach zajmujemy 9 miejsce w tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Nie przyniosła szczęścia seniorom Jantara przeprowadzka z ulicy Sportowej na obiekty OSiR. Nasza pierwsza drużyna uległa Stolemowi Gniewino 0-3. Mecz obfitował w dogodne dla nas sytuacje, które niestety, przy braku odpowiedniego wykończenia, nie zostały zamienione na gole. Ofensywne nastawienie drużyny i głód zwycięstwa spowodował rozprężenie w grze obronnej, a co za tym idzie, utratę trzech bramek. Po 14 kolejkach z dorobkiem zaledwie 9 punktów zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli IV Ligi RWS Investment Group.

Honor klubu został uratowany w niedzielę za sprawą drużyn juniorskich 2007 (II drużyna) i 2005. Ci pierwsi odnieśli imponujące, wysokie zwycięstwo nad rówieśnikami z Cewic, pokonując Leśnika aż 7-0. Bramki strzelali: Kowalczyk, Siwiec, Brysik, Jasłowski P., Zemło, Wiśniewski i Banach. Po 12 kolejkach Ligi Juniorów D1 – grupy Słupsk I zajmujemy 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Nie zawiedli chłopcy z rocznika 2005. Grający na wyjeździe juniorzy C1 odnieśli skromne, jednobramkowe zwycięstwo nad Olimpijczykiem Kwakowo. Gola zdobył Mariusz Szpak. Podkreślić należy doskonałą grę w obronie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Szymon Czaja, który kilkakrotnie uratował naszą drużynę z opresji.

Komplet wyników weekendu 02-03 listopada 2019 poniżej.

Pomorska Liga Juniorów Młodszych
MKS Jantar – Bałtyk Gdynia AP 0-8
IV Liga RWS Investment Group
MKS Jantar – Stolem Gniewino 0-3
Liga Juniorów D1 – Grupa Słupsk I
MKS Jantar – Leśnik Cewice 7-0
Pomorska Liga Juniorów C1
Olimpijczyk Kwakowo – MKS Jantar 0-1

3 listopada, 2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress