Jantar gromi u siebie KS Włynkówko 8:0

Piłkarze usteckiego Jantara nie dali szans KS Włynkówko i gładko pokonali rywali aż 8:0. Hat-trick ustrzelił powracający po chorobie superstrzelec, Kamil Wójcik. Po półrocznej przerwie do gry wrócił również Oskar Hawdurowicz a swój come back również uświetnił trafieniem.

Do przerwy piłkarze trenera Janusza Rzeszutko prowadzili 3:0. 2 gole strzelił Kamil Wójcik a jednego Mateusz Żebrowski. Po zmianie stron kolejne bramki dołożyli Kaczmarek, Czubak oraz wspomniani – Wójcik i Hawdurowicz.

Kolejny mecz Jantar zagra na wyjeździe z Kaszubią Studzienice, która zamyka ligową tabelę. Jantar jest 3 tracąc do lidera 2 punkty. Na drugim miejscu jest Stal Jezierzyce.