Janusz Rzeszutko pożegnał się z zespołem podczas spotkania wigilijnego.

Wczoraj odbyło się wigilijne spotkanie zespołu seniorów MKS Jantar Ustka. Z zawodnikami pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec, Janusz Rzeszutko. Piłkarzom zaprezentowano nowego trenera, Mirosława Iwana. 

Do spotkania doszło w piątek w usteckim pubie Alga. Prezes Radosław Szreder podziękował za trud włożony w pracę z drużyną seniorów oraz osiągnięte z nią sukcesy. Przypomnijmy, trener Janusz Rzeszutko objął ster w trudnym dla klubu okresie. Drużyna spadła z IV ligi do klasy okręgowej. Tam trenerowi Rzeszutce udało się zespół odbudować i w kolejnym sezonie wywalczyć awans do IV ligi.

Zawodnikom zaprezentowany został nowy szkoleniowiec, którym – decyzją zarządu, został Mirosław Iwan. – Cieszę, się z tego, że będę mógł pracować z tak zgraną drużyną piłkarzy – powiedział na spotkaniu Iwan.

 


 

W piątek miało również miejsce inne ważne wydarzenie. Na obiektach usteckiego OSiRu oddane zostało do użytku boisko ze sztuczną nawierzchnią. Z pewnością pozwoli to na podniesienie jakości szkolenia w klubie.

 

 

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *