MKS Jantar Ustka U18 i U16 na Mistrzostwach Polski w Futsalu

Ćwierćfinał i Faza Grupowa to wyniki – odpowiednio drużyn U18 i U16, które brały udział w tegorocznych finałach Mistrzostw Polski w Futsalu w Bielsko Białej i Mikołowie. 

Wicemistrzowie Polski sprzed 2 lat grający pod okiem trenera Janusza Rzeszutko pewnie wyszli z grupy pokonując po drodze Clearex Chorzów oraz Fablok Chrzanów. W ostatnim meczu grupowym zremisowali z Solnym Miastem Wieliczka 3:3 i finalnie zajęli pierwsze miejsce w grupie B. Kolejny dzieńzmagań nie był już tak szczęśliwy. Jantarowcy trafili w ćwierćfinale na zespół z Bochni i polegli 0:3. Bochnia doszła aż do finału a tam pokonała Rekord Bielsko Biała i została Mistrzem Polski.

Gorzej powiodło się drużynie U16. Jantarowcy w debiucie przegrali wysoko 1:7 z drużyną z MOKS Białystok a w meczu zwyciężyła 2:1 z SPN Szamotuły. W mecz o o być albo nie być w turnieju Jantarowcy ulegli wysoko z Rekordem Bielsko Biała 11:1 i odpadli z dalszej rywalizacji. Ustczanie zajęli ostatnie, 4 miejsce w tabeli grupy A. Mistrzem Polski została drużyna Rekordu Bielsko Biała.

 

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *