Świetnymi wynikami mogą pochwalić się nasi juniorzy. W miniony weekend żadna z naszych młodzieżowych i dziecięcych ekip nie przegrała meczu. Doskonałe rezultaty uzyskali najmłodsi ligowcy z rocznika 2011. W niedzielne przedpołudnie podopieczni Kamila Wójcika zdobyli komplet punktów, wygrywając wszystkie trzy turniejowe mecze, nie tracąc przy tym gola.

Straty punktów nie zanotowały ekipy trenerów Rzeszutki i Malinowskiego. Drużyna rocznika 2008 pokonała w sobotę po zaciętym derbowym meczu rówieśników z Grasz Dwumiasto aż 5-1, natomiast dzień później ich o rok młodsi koledzy zwyciężyli w ligowym, wyjazdowym turnieju w Kobylnicy.

Wyjazd sprzyjał również zawodnikom rocznika 2007 (trener Piotr Cejrowski). Przy gorącym dopingu niezawodnych kibiców-rodziców, nasi juniorzy D1 pokonali w Sopocie Akademię Sportową Pomorze 1-0.

Pauzowali chłopcy z juniora C1 (2005) grający w I Lidze Wojewódzkiej. Dzięki przerwie w rozgrywkach wspomogli kadrowo swoje rezerwy w meczu przeciwko Dolinie Gałąźnia Wielka. Wygrana czterema bramkami mówi sama za siebie.

Dobry rezultat przywieźli z Gdańska podopieczni Karola Izmajłowicza. Młodsi juniorzy MKS Jantar na bardzo trudnym terenie nie ulegli tamtejszej Lechii i za sprawą remisu 2-2 przywieźli do Ustki cenny punkt. Dodać należy, że pod nieobecność etatowego trenera drużynę poprowadził koordynator Piotr Piszko.

Dobra passa opuściła niestety naszą pierwszą drużynę. Pomimo zaangażowania w walkę seniorzy Jantara ulegli na własnym stadionie Wikędowi Luzino i przegrali aż 1-4. Docenić należy nieustępliwość w grze ofensywnej, natomiast obrona pozostawia wciąż wiele do życzenia.

Tytuł zawodnika kolejki należy przyznać Wiktorii Sieradzkiej z drużyny 2008/2009, zdobywczyni czterech bramek.

Wszystkie rezultaty poniżej.

IV Liga Pomorska
Jantar – Wikęd Luzino 1-4

Pomorska Liga Juniorów Młodszych (2003)
Lechia Gdańsk – Jantar 2-2

Liga Juniorów C1 – grupa Słupsk (2005)
Dolina Gałąźnia Wielka – Jantar 0-4

Pomorska Liga Juniorów D1 (2007)
Akademia Sportowa Pomorze – Jantar 0-1

Liga Juniorów D2 – grupa Słupsk I (2008)
Jantar – Grasz Dwumiasto 5-1

Liga Juniorów E1 (2009)
Byki Słupsk – Jantar 1-2
Grasz Dwumiasto – Jantar 0-1
Jantar – Słupia Kobylnica 2-1

Liga Juniorów F1 (2011)
Jantar – Futbolaki Słupsk 2-0
Jantar – Gryf Słupsk SA 3-0
Jantar – Stal Jezierzyce 3-0 (walkower)

6 października, 2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress