Zmiana na stanowisku pierwszego trenera drużyny seniorów

W dniu 11.12.2018 r. Zarząd MKS Jantar Ustka podjął decyzję o zmianie trenera zespołu seniorów występującego w rozgrywkach IV ligi „RWS INVESTMENT GROUP” w sezonie 2018/2019.

Na miejsce ustępującego Trenera Janusza Rzeszutko, z dniem 20.12.2018 r., zarząd powołał Trenera Mirosława Iwana. Decyzje swoją, zarząd podjął z powodów organizacyjno – formalnych.

Jednocześnie, zarząd klubu składa serdeczne podziękowania Trenerowi Januszowi Rzeszutko za dotychczasową, trzyletnią pracę z zespołem seniorów MKS Jantar Ustka oraz zaangażowanie w przygotowanie tego zespołu do gry w IV lidze. W pamięci kibiców naszego klubu z pewnością pozostaną wyniki i serce włożone w pracę z pierwszą drużyną co przełożyło się na sukces w postaci awansu z klasy okręgowej do IV ligi. 

Doceniając warsztat trenerski oraz doskonałą znajomość usteckiej piłki nożnej, klub pragnie kontynuować współpracę z dotychczasowym Trenerem na poziomie szkolenia młodzieżowego grup MKS Jantar Ustka oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego funkcjonującej przy SP 3 w Ustce.

Prezes MKS Jantar Ustka

/-/ Radosław Szreder

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *