Na przełamanie zagrali w niedzielę, 20 października juniorzy z rocznika 2003. Prowadzona przez trenera Izmajłowicza drużyna odniosła wyjazdowe zwycięstwo nad Gedanią. Gole dla Jantara strzelali: Fiedorowicz, Żebrowski, Stalewski i Borkowski. Po dziesięciu kolejkach zajmujemy 7 miejsce w tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych.

Dzień wcześniej, również na wyjeździe o punkty bili się zawodnicy z rocznika 2005. Podopieczni trenera Piszko pokonali w Stężycy tamtejszą Radunię 4-1 po bramkach Daty (2), Zagóry i Lisa i tym samym awansowali na trzecie miejsce w tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów C1.

Grali również chłopcy z rocznika 2007. Zawodnicy trenera Cejrowskiego rywalizowali zarówno w lidze wojewódzkiej, jak i okręgowej. W obu meczach padł remis, z Chojniczanką w województwie 4-4, a w okręgu z Żelkowem 1-1.

Nie wiedzie się od dłuższego czasu seniorom prowadzonym przez trenera Iwana. W sobotnie popołudnie w obecności ok. 300 osób ulegli drużynie GKS Kowale 0-1. To już czwarta porażka z rzędu. Po dwunastu kolejkach z dorobkiem ledwie 12 punktów zajmujemy 16 miejsce w tabeli.

Komplet wyników wszystkich naszych drużyn poniżej.

IV Liga Pomorska
MKS Jantar – GKS Kowale 0-1

Pomorska Liga Juniorów Młodszych
Gedania Gdańsk – MKS Jantar 0-4

Pomorska Liga Juniorów C1
Radunia Stężyca – MKS Jantar 1-4

Pomorska Liga Juniorów D1
Chojniczanka Chojnice – MKS Jantar 4-4

Liga Juniorów D1 – Grupa Słupsk I
Żelki Żelkowo  – MKS Jantar 1-1

20 października, 2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress