MKS Jantar we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 w Ustce wprowadza pierwszy w Województwie Pomorskim projekt treningu indywidualnego w oparciu o Football Lab System.

Football Lab System to kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie. Pozwala to na stabilny i harmonijny rozwój zawodnika.

Zawodnicy grający na najwyższym poziomie wyposażeni są w niezwykłe umiejętności techniczne, które potrafią wykorzystać pod presją przeciwnika. Są bardzo dobrze przygotowani pod kątem motorycznym oraz silni psychicznie (bardzo pewni siebie; cechuje ich wysoka koncentracja i opanowanie). Posiadają wysoką inteligencję piłkarską, szybko adaptują się do zmiennych warunków gry. Niezależnie od przyjętego modelu gry, są kreatywni i szybko podejmują właściwe decyzje.

Football Lab to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych.

Więcej o programie na stronie Football Lab: https://footballlab.pl/

4 listopada, 2019

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress